Autor Poruke
19-02-2012, 02:12 AM
Pljunem ti na grob / I Spit on Your Grave
[Image: Screen-shot-2010-08-29-at-1.40.10-AM.png]

Radnja:

Mlada djevojka iznajmi kolibu negdje u planinama kako bi kroz par mjeseci našla mira i dovršila knjigu. Nakon što se zaustavi na benziskoj crpki i privuče pažnju lokalnih mještana i ne zna da za nju počinje najveća noćna mora.

Nakon par dana, tih par mještana provaljuju joj u kolibu i jedan po jedan ju nemilosrdno siluju i maltretiraju, kada ju pokušaju ubiti baca se u rijeku.

Misleći da je mrtva, nastavljaju sa svojim životima, ni ne sluteći da će se vratiti ovaj puta puna mržnje i osjećaja za osvetom.

Recenzija:

Jedan vrlo napeti horor film. Iako bi ga na samom početku svrstao u triler žanr, tek zadnjih pola sata u onaj pravi horror žanr.
Film je specifičan sam po sebi jer sadrži veliku minutaži scene silovanja, zbog čega nije doživio kino prikazivanje nego je odmah poslan na DVD izdanje. Unatoč tome, postao je jako gledan i hvaljen horor od strane kritike, a glumica je osvojila i nekoliko nagrada.
Iako cijeli film sadrži dozu napetosti i počnete suosjećati s glavnom junakinjom, kako se bliži vrijeme osvete, osjećate i mržnju koju osjeća prema svojim silovateljima.

Ima stvarno brutalnih scena, dovoljno je reći da će joj škare za živicu poslužiti kao sredstvo kastracije jednog od silovatelja.

Svakako preporučam pogledati.

Trailer:

Sviđa mi se Quote this message in a reply Citiraj post
06-05-2012, 16:12 PM
RE: Pljuni mi na grob / I Spit on Your Grave
Gledala sam ovaj film, dobar je. Ko nije pogledao, preporucujem da pogleda smile1

There's another world inside of me that you may never see...There're secrets in this life that I can't hide...Somewhere in this darkness there's a light that I can't find...Maybe it's too far away...Or maybe I'm just blind...

06-05-2012, 17:42 PM
RE: Pljuni mi na grob / I Spit on Your Grave
Pljujem ti na grob, Todd, a ne Pljuni mi na grob.

06-05-2012, 17:49 PM
RE: Pljunem ti na grob / I Spit on Your Grave
Popravila sam naslov.

Meni osobno odvratan film.smile3

Cats

06-05-2012, 18:22 PM
RE: Pljunem ti na grob / I Spit on Your Grave
Scene silovanja ostavljaju vrlo mučan dojam i osobno ne vidim razlog da toliko dugo traju, djeluje mi to kao svojevrsno redateljsko iživljavanje. ne znam